Apie tautinius išsigimėlius: tokių parazitų Lietuvoje nebuvo net gūdžiausiais Stalino laikais ir per visą tarybinę okupaciją

Lietuvos teritoriją administruojantys vasalai kovoja ne tik su savo amžinu priešu Rusija, dabar jau ir su Kinija, ar visomis likusiomis pasaulio hibridinėmis grėsmėmis. Per beveik trisdešimt taip vadinamos nepriklausomybės metų pavyko pasiekti rekordinių savo tautos naikinimo rezultatų, apie kuriuos galėjo tik pasvajoti tarybiniai okupantai ir tuometiniai kolaborantai.

Šiandien Lietuva pasaulyje garsėja ne tik didžiausiu savo tautos nykimu, tarptautine prekyba vaikais ar kitais egzotiškais nusikaltimais, bet ir beatodairišku ir itin sparčiu savo gamtos naikinimu.

Į miškų genocido tempus, vykdomus Lietuvoje, dėmesį jau atkreipė ir tarptautinės institucijos, jos perspėjo Lietuvą, kad nedelsiant būtų sustabdyti miškų kirtimai. O miškai mūsuose naikinami be išlygų – nesvarbu ar jaunas, ar senas, ar saugotinas.

Ypač saugojamas miškas kertamas net godžiau, nes mediena brandesnė.

Vytautas Radavičius, lakūnas, BOINGO 737 kapitonas, iš viršaus mato mišką ir greitai besikeičiantį Lietuvos kraštovaizdį.

Lyginant su ištisai žalia Baltarusijos miško paklote, Lietuvos pusėje jis atrodo kaip išskutinėta išsigimėlio plikė.

Būtinai išklausykite visą šį pasakojimą ir tegul užverda jums kraujas, dėl to, kas daroma su Lietuvos gamta ir ypač žaliųjų valstiečių valdymo laikais.

Nors Lietuvos miškas naikinamas be sustojimo ir jo jau netekome labai daug, tačiau dar įmanoma sustabdyti nusikaltimą vykdančius zombius.

PASTABA.

40-ies minučių tūkstančių peržiūrų sulaukęs vaizdo įrašas yra panaikintas, nes to pareikalavo miškus ginanti asociacija „Gyvas miškas“.

http://www.ekspertai.eu/apie-tautinius-issigimeliustokiu-parazitu-lietuvoje-nebuvo-net-gudziausiais-stalino-laikais-ir-per-visa-tarybine-okupacija/?fbclid=IwAR1V3oMvcXEQNEBgPW98LpdXErcQnPOe52xJYAM3YFhbx6Wia9E5UKOLiTE

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *