Ar visi džiaugiamės tuo kiek ir ką turime Lietuvoje

Paskaičiuokime, kiek ir ko Lietuvoje yra:

– Prezidentas Lietuvoje yra vienas,

– Seimo narių Lietuvoje yra vienas šimtas keturiasdešimt vienas,

– Ministerijų Lietuvoje yra keturiolika.

Daugiau nieko vardinti nesinori, nes kuo daugiau ieškai tuo daugiau atrandi. Beveik visi Lietuvoje esame nepatenkinti vienais ar kitais. Vieni kaltiname Prezidentūrą, kiti kaltiname Seimą, dar kiti kaltiname Ministerijas.

Laukiame ir keikiame, kalti visi bet tik ne męs patys. Lietuvoje kitaip ir nebus, nes kuo daugiau bile ko tuo geriau vieniems nuo kitų stumdyti įsipareigojimus ir net atsakomybę.

Lietuvoje niekas nesikeis tol kol nebus sugriauta esama valdymo sistema ir sukurta nauja, Tautos o ne partijų sistema.

Už tai ką parašysiu, demokratinėje Lietuvoje galiu būti arba pasodintas, arba patupdytas į durnyną. Šiuo metu partinės valdžios sukurtos įstaigos tai daryti gali sėkmingai.

Reiktų pagalvoti ir pasirinkti naują valdymo sistemą, kurioje gal būt neturėtų būti nei prezidento, nei seimo narių (čia reiktų pagalvoti seimas ar ministerijos).

– Kodėl nereik Lietuvos prezidento, o kodėl jo nėra Šveicarijoje. Negi Šveicarija Tauta blogai gyvena be savo prezidento?

– Seimas ir ministerijos, tai čia teks pasirinkti. Lietuvai tikrai nereik tik ko ar seimo ar ministerijų.

Daugiau nesiplėsiu. Išvardinau pagrindinius surūdijusius sraigtus kurie jau ne vienas dešimtmetis nesisuka ir neduoda Tautai naudos. Niekuomet Tauta nesirūpins partijos, todėl jos Tautos valdyme dalyvauti jokiu būdu negali. Šiandien yra iškilminga diena vasario 16-oji. Ta proga sveikinu visą Lietuvos Tautą su Lietuvos Valstybės Atkūrimo diena. Linkiu jums brangieji taikos ir ramybės Šventojoje Lietuvos Žemėje.

Vidas Vaikšnys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *