„Jūsų Lietuva yra mažoji Šveicarija“

Vytautas Radavicius

Gerbiami Lietuvos žmonės mūsų vaikai ir visi mūsų Lietuvos Emigrantai,

Kviečiame Jus palaikyti LR kandidatą į Lietuvos Prezidentus, nuostabų žmogų, 7 vaikų Tėvą, tikrą Lietuvos Patriotą Kazimierą Juraitį.

Atėjo laikas vėl mums visiems kartu susirinkti Lietuvoje ir kartu prikelti mūsų gražuolę Lietuvą ir padaryti ją pačia turtingiausia Valstybe Pasaulyje.

Mes turime viską, gražiausią Kraštą Pasaulyje, geografiškai esantį Europos Centre ir pagal Lietuvos žemėlapį panašią į Širdį nuostabią Lietuvos Valstybę.

Taip teisingai, Lietuva panaši į Širdį ir iš tikrųjų Lietuva yra Europos Širdis !!!

Pastačius nuostabius Poilsio – Gydomosius viešbučius kaip Birštono ir Druskininkų „Eglė“ Sanatorijose ir nutiesus Pėščiųjų ir Dviračių takus per Lietuvos Miškus, Laukus, Upes, Palaukęs nuo Druskininkų iki Zarasų mes galėtume priimti poilsiautojus iš viso Pasaulio.

Kaip mes skrendame ilsėtis į visus Pasaulio kurortus taip į Lietuvą skristų ilsėtis ir gydytis žmonės iš viso Pasaulio.

Mums reiktų pastatyti 100-tus naujų moderniausių Sanatorijų, Poilsio – Gydomųjų viešbučių , atsodinti visus iškirstus Lietuvos Miškus, atstatyti Natūralų Žemės Ūkį, nutiesti Pėsčiųjų ir Dviračių takus nuo Druskininkų iki Zarasų o vėliau iki Rygos ir Talino su tiltais virš upių, ežerų ir požeminiais praėjimais ir pravažiavimais tarp kelių.

Mums Lietuvos žmonėms ir mūsų vaikams gyvenant savo tėvynėje, gražioje žalioje aplinkoje, kvėpuojant kaip Šveicarijoje Lietuvos gaiviu Miškų Oru, geriant skaidrų mūsų Lietuvos šaltinių Vandenį ir valgant natūralų, sveiką, Lietuvoje užaugintą Maistą, mums reikėtų tik aptarnauti ir prižiūrėti viešbučius, aprūpinti mūsų poilsiautojus iš viso Pasaulio visokiausia poilsio įranga, aprūpinti juos naturaliu gėlu Lietuvos šaltinių vandeniu, ir naturaliu Lietuvos žemės ūkio Maistu.

Tuomet tiek reikės dirbančių, įvairiausių specialybių žmonių, kad mūsų 3.5 milijonų ir visų gryžusių Lietuvių ir mūsų vaikų neužteks, kad mes visur suspėtume ir mums reikės kviesti mūsų kaimynus Latvius, Estus ir Lenkus, kad jie atvažiuotų pas mus į Lietuvą ir padėtų mums sukurti tą tikrą Lietuvišką Rojų Europos Širdyje.

Jeigu Šveicarija yra turtingiausia valstybė nes ji saugo viso pasaulio žmonių pinigus tai Lietuva būs turtingesnė už Šveicarija, nes mes Lietuvos žmonės ir mūsų vaikai saugosime viso pasaulio žmonių sveikatą.

Sveikata Brangesnė už Pinigus !!!

Per keletą metų Lietuva atgys iš naujo, o už 4-5 metų Lietuva iš naujo sužydės kaip Gėlė.

Už 4 metų mes visi prašysime, kad mūsų Prezidentas Kazimieras Juraitis pasiliktų antrai kadencijai.

Būtent prašysime, nes Kazimieras Juraitis įgyvendins tą ekonominį Lietuvos stebuklą kuris turėjo būti įgyvendytas dar prieš 25 metus, kol dar Lietuva buvo labai graži, žalia, švari ir Miškinga Valstybė, kai Europiečiai ir Amerikiečiai atvykę į Lietuvą tada stebėdavosi ir visi sakydavo:

„Jūsų Lietuva yra mažoji Šveicarija“

Lietuvoje prabalsuoti už Kazimierą Juraitį jūs galite elektroniniu balsavimu per jūsų bankinę sistemą įeinant į „e-Valdžios Vartai“ o užsieniečiai:

atsidarę savo naują sąskaitą per „PaySera“ taip pat galite įeiti per ją per elektroninę bankininkystę, į Lietuvos „e-Valdžios Vartai“ tinklapį ir prabalsuoti už mūsų LR kandidatą į Prezidentus Kazimierą Juraitį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *