Taisyklės. Privatumas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://vaiksvidas.lt. Tai diskusijų svetainė.

Taisyklės

Dar kuriamos…

Draudimai

Tinklalapyje draudžiama skleisti

  • – Pornografiją
  • – Smurtą
  • – Patyčias

Privatumas

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Kontaktų formos

Rašydami laišką vaiksvidas.lt iš tinklapyje esančių formų, sutinkate, jog jūsų pateikti duomenys būtų naudojami atitinkamai pagal jūsų užklausos pobūdį atsakymo ar paslaugos pasiūlymo parengimui.

Jūsų pateikti asmens duomenys el. paštas, telefonas bus naudojami tik kontaktavimui su jumis tiesiogiai, pagal jūsų užklausą ir neperduodami jokioms trečioms šalims, išskyrus įstatymų numatytus atvejus.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus.

Jei Jūs turite paskyrą ir prisijungiate mūsų tinklalapyje, mes sukuriame laikiną slapuką, kuriame įrašoma, ar Jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nesaugo jokios asmeninės informacijos ir yra ištrinamas kai uždarote savo naršyklę.

Kai Jūs prisijungiate, mes taip pat sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų – vienerius metus. Jei Jūs pažymite pasirinkimą „Prisiminti mane“, Jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami.

Jei redaguojate ar paskelbiate įrašą, Jūsų naršyklėje išsaugomas papildomas slapukas. Šis slapukas nesaugo asmeninių duomenų, tačiau išsaugo įrašo, kurį ką tik redagavote ar paskelbėti, ID. Šis slapukas baigia galioti po 1 dienos.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Mes nesaugome ir nerenkame klientų duomenų, išskyrus užklausas, kur jūsų duomenys patekę į el. paštą – naudojami klausimo ar paslaugos aptarimui. El. pašto pranešimai gali būti išsaugomi iki 1 metų- iki ištrinami automatiškai.

Jei užsiregistruojate mūsų tinklalapyje ir tampate vartotoju, mes saugome visus Jūsų asmeninius duomenis, kuriuos Jūs pateikiate savo paskyroje. Kiekvienas vartotojas gali matyti, redaguoti ir ištrinti savo asmeninius duomenis bet kuriuo metu (išskyrus vartotojo vardą). Tinklalapio administratoriai tai pat gali matyti ir redaguoti šiuos duomenis.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kita informacija

Kilus klausimams- rašykite mums, pasistengsime išspręsti.

Jūs neprisijungę prie interneto